home arrow arrow head cross check heart search persons location locatie map filter time load whatsapp calendar

Privé boot voor speciale gelegenheden huren

euro
Vanaf € 44,50 per persoon (incl. BTW)
persons
Vanaf 10 personen
time
Vanaf 1,5 uur
location
Amsterdam
info
Inclusief:
  • Schipper
  • Onbeperkt bier, wijn en fris
  • Tapas en Pizza
Lijkt dit je leuk? Informeer gerust naar de mogelijkheden! Informatie aanvragen Beschikbaarheid controleren

Wat ga je doen?

Op zoek naar de perfecte locatie voor een speciale gelegenheid? Of je nu een verjaardag viert, een babyshower organiseert, een vrijgezellenfeest hebt of een bedrijfsuitje plant, wij bieden de ideale privé rondvaart door de grachten van Amsterdam. Met opties voor catering, extra activiteiten en een open bar, maak je jouw moment compleet! Kies uit een van onze arrangementen of stel zelf jouw pakket samen.

Stap aan boord van je eigen privé boot en laat onze ervaren schipper het roer overnemen, terwijl jij en je gezelschap genieten van de sfeer. Met plek voor tot wel 30 personen, is deze rondvaart perfect voor groepen die samen iets bijzonders willen beleven.

Of je nu kiest voor een ontspannen tocht met een gezellige Amsterdamse quiz, een feestelijke vaartocht met onbeperkt drinken en een silent disco, de mogelijkheden zijn eindeloos. Onze schippers zorgen voor de juiste sfeer en varen met je door de grachten op een manier die past bij jouw gelegenheid.

Boek jouw privé sloep met schipper en vier je speciale moment op de iconische Amsterdamse grachten. Het wordt een ervaring die je nooit zult vergeten!

  • Onbeperkt drinken: bier, wijn fris (extra: bubbels)
  • Tapas
  • Pizza's
  • Bittergarnituur
  • Zelf pakket samenstellen

Geïnteresseerd in dit uitje?

Heb je een vraag, of wil je een prijsindicatie?

Informatie aanvragen
10 Beleving
10 Begeleiding
10 Prijs/kwaliteit
Gemiddeld een 10 uit 1 beoordeling

Leuke route, mooie bootjes!

De boottocht was absoluut prachtig, met een mooie route die onze verwachtingen overtrof als toeristen in Amsterdam. De bootjes waren voorzien van zachte kussens en dekens, wat fijn was met het november weer. De uitleg over het gebruik van de boot was helder en gemakkelijk te volgen, wat ons het vertrouwen gaf om zelf te sturen. Het personeel was vriendelijk, en hun gastvrijheid voegde een persoonlijk tintje toe aan de hele ervaring. Kortom, een vijf-sterren beoordeling voor een prachtige dag op het water.

Door: Elisa

Heb je dit uitje gedaan?

Laat andere weten hoe leuk het was en schrijf een beoordeling!

1001 Concepten

Sportlaan 12-A
4131NN Vianen

+31 (0)30 657 94 45
Je kunt ons ook Whatsappen op dit nummer!

info@1001activiteiten.nl

KvK: 72883014
BTW: NL.85.92.72.734.B01